poniedziałek, 19 stycznia 2015

Lakier do paznokci Golden Rose Rich Color!

Witajcie Kochani w 2015 roku!

Kochani nadszedł czas na powrót na bloga. Bardzo długo mnie nie było. Prawdopodobnie z lenistwa ale to też wynikało z nadmiernej pracy. 

Dzisiaj chciałabym zaprezentować wam odkrycie roku 2014. 

Lakiery z Golden Rose Rich Color zostały moimi ulubieńcami. 


W moim mieście pojawiło się stoisko z Golden Rose, oczywiście nie mogłam przez obok niego nie zaglądając co mają za ciekawe produkty dla mnie. 


Wybrałam dla siebie kilka lakierów w których zakochałam się od pierwszego pociągnięcia


Trwałość jest świetna. Na moich paznokciach, przy pracy z wodą wytrzymuje 4-5 dni, po których pojawią się starte końcówki i niewielkie odpryski .

Konsystencja jest raczej gęsta niż rzadka, co w połączeniu z szerokim pędzelkiem sprawdza się świetnie (na początku był mały problem, żeby się przyzwyczaić ale teraz jest ok). 

Bardzo szybko schnie - to duży plus! Bardzo nie lubię gdy muszę czeka wieczność aż lakier wyschnie, co później okazuje się gdy rano wstaje z łóżka na paznokciach widnieje odbita pościel. 

Krycie jest idealne. Wystarczy jedna grubsza warstwa lub dwie cieńsze. Nie robią się smugi ani prześwity, nie pojawiają  się bąbelki powietrza.

Odcienie - Bardzo duża gama kolorystyczna, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!


Nawet mój Mąż musiał wy testować 

Pod sumując, posiadam 8 lakierów z tej serii i wszystkie osiem kocham i wiem jedno, że na pewno na tych ośmiu się nie zakończy...Znacie tą serię lakierów Golden Rose?

Buziaki:*
Dorotka:)  

2 komentarze:

Kat Laira pisze...

Też lubię lakiery golden rose :)

mAlinn pisze...

też uwielbiam te lakiery <3 thedorotka.blogspot.com