niedziela, 6 września 2015

Wrześniowy haul kosmetyczny !

Witajcie Kochani!

Długooo mnie tu nie było. Dzisiaj przychodzę do was z Haulem. Od jakiegoś czasu staram się kupować coraz mniej kosmetyków, niestety nie zawsze mi to wychodzi. Zapraszam do obejrzenia moich perełek które "prawie" są niezbędne1. Multiwitaminowa Energizująca maska do włosów Kallos z ekstraktem Ginsenga i olejkiem Awokado - Po lecie trzeba zadba o włosy, od jakiegoś czasu bardzo chciałam ją wypróbować :P
Kupiona na : Ezebra.pl   Koszt: 9,56 zł2. Woda termalna Vichy - Tego produktu ewidentnie brakowało w mojej kosmetyczce !
Kupiona na : Ezebra.pl   Koszt: 19,99 zł3. Ekspresowa odżywka regeneracyjna dla włosów cienkich bez objętości i zniszczonych GlissKur - Bardzo lubię odżywki z glisskur ale tej jeszcze nie testowałam.
Kupiona na : Ezebra.pl   Koszt: 13,61 zł4. Pędzelki do makijażu Hakuro H15, H85. H50S -  Nadal tworze idealny zestaw pędzli, które ułatwią mi poranny makijaż!
Kupione na : Ezebra.pl   Koszt: 32,63 zł 11,49 zł 26,87 zł5. Top Coat Seche Vite - O nim nie muszę dużo opowiada idealny top bez niego nie mogę się obyć.
Kupione na : Ezebra.pl   Koszt: 15,81 zł6.Lakier do paznokci Salon Manicure Sally Hansen - Jako lakieroholiczka nie mogło się oby bez lakieru do paznokci!
Kupiony na : Ezebra.pl   Koszt: 8,61 zł7. Puder Kobo professional Matt Powder - Idealny puder dla mnie super scala cały makijaż.
Kupiony na : Natura   Koszt: 19,99 zł8. Nawilżające mleczko łagodzące Tołpa - Mleczko super sprawdziło się na mojej skórze .
Kupiona w : Rossman   Koszt: 19,99 zł9. Podkład Lasting Finish 25 Rimmel - Nie wyobrażam sobie mojego makijażu bez tego podkładu to jest mój numer 1.
Kupiony w : Rossman   Koszt: 30,99 zł
Macie któryś z tych kosmetyków?
Co o nich sądzicie?

Pozdrawiam :P
Dorotka :)

Brak komentarzy: